work

Dansöz Kiralama

Sizlerde gecelerinizin daha unutulmaz ve daha anlamlı ve daha eğlenceli olmasını istiyorsanız, profesyonel dansözler sayesinde artık geceleriniz daha eğlenceli olmacaktır. Genelde gecenin sonunad doğru çıkan dansözler sizleri ve misafirlerinizi sunduğu kıvrak dansları ile büyüler. Bu sebeple hem kendiniz hem de misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir dansöz kiralamanız gerekir.

Genel olarak özel günlerde sahneye çıkan dansözler özellikle düğünlerden önce veya sonra yapılan kutlamalarda sahneye almaktadır. Dansöz kiralama ücretleri, genel olarak dansözlerin çıkacağı zamana, güne ve hangi gösteriyi yapacağına göre farklılık göstermektedirç. Genel olarak yılbaşıları ve hafta sonları fiyatlar daha yüksek olmaktadır.

Bizlere İletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından irtibata geçerek, dansöz kiralama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz showun özellikleri, sahne süresi ve mekana göre ücretler değişebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

icon-adjust Istanbul Oryantal Kiralama

Müşteri Yorumları